Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:264
Пожеж:119
Врятовано осіб:4
Врятовано будівель:52
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


Накази

Про реорганізацію Головного управління МНС України в Закарпатській області

 

 

Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій

та у справах захисту населення від наслідків

Чорнобильської катастрофи

 

_______________________________________________________________________

 

НАКАЗ

 

м. Київ

09.12.2010 р.                                                                                                         № 1082

 

 

Про реорганізацію Головного управління

МНС України в Закарпатській області

 

 

Відповідно до вимог Положення про Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2006 року № 1539, рішення Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. від 02.12.2010 № 69696/3/1-10 щодо реорганізації територіальних органів МНС, керуючись Інструкцією про організацію та здійснення організаційно-штатної роботи в МНС України, затвердженою наказом МНС України від 20.06.2006 № 380 та з метою оптимізації організаційних структур МНС

НАКАЗУЮ:

 

1. Реорганізувати Головне управління МНС України в Закарпатській області, що утримується на штаті № 07/4 "Головне управління МНС України в Закарпатській області", в Управління МНС України в Закарпатській області та утримувати його на штаті № 07/11 "Управління МНС України в Закарпатській області", чисельністю 85 осіб, у тому числі 51 особа начальницького складу та 34 працівники. Дислокація – м. Ужгород.

 

2. Затвердити штат № 07/11 "Управління МНС України в Закарпатській області" та ввести його у дію з моменту отримання.

 

3. Скасувати штат № 07/4 "Головне управління МНС України в Закарпатській області" та передати на зберігання в архівну справу.

 

4. Внести зміни в найменування штатів організаційних структур, які підпорядковуються Управлінню МНС України в Закарпатській області, а саме: виключити з назв штатів слова “Головного управління” та включити слово “Управління”.

 

5. Департаменту економіки і фінансів провести тарифікацію штату.

 

6. Департаменту ресурсного забезпечення розробити табель до штату Управління МНС України в Закарпатській області та подати на затвердження.

 

7. Департаменту кадрової політики здійснити заходи щодо укомплектування Управління МНС України в Закарпатській області.

 

8. Начальнику Управління МНС України в Закарпатській області:

 

8.1. Здійснити вищезазначені організаційно-штатні заходи відповідно до чинного законодавства про що доповісти в установленому порядку через Департамент кадрової політики.

 

8.2. Укомплектувати штат особовим складом згідно з освітою та кваліфікацією.

 

8.3. Розробити та подати на затвердження у встановленому порядку Положення про Управління МНС України в Закарпатській області у відповідності до Положення про Головне управління (управління) Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом МНС від 24.10.2006 №686 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.11.2006 за № 1192/13066.

 

8.4. Подати відповідні документи до територіального органу Державного казначейства України для внесення змін до мережі установ та організацій, які отримують кошти з Державного бюджету України.

 

8.5. У встановленому порядку подати відповідні документи для внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

 

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Бута В.П.

 

        Міністр                                                                                     В. Балога

 Події 
 Новини