Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:176
Пожеж:120
Врятовано осіб:2
Врятовано будівель:40
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


26.05.2010

На рідній землі козаків пройшов обласний етап збору-змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху "Школа безпеки"

Головною метою збору-змагання є популяризація серед дітей та молоді здорового і безпечного способу життя, формування у дітей культури поведінки в екстремальних умовах і в разі виникнення надзвичайних ситуацій. У період з 20-го по 21-ше травня пройшов обласний етап збору-змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху "Школа безпеки". Дітей гостинно приймала школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів Запорізької обласної ради та спортивний комплекс Головного облуправління МНС.

У змаганнях брали участь близько 100 дітей віком від 14 до 17 років з міст Запоріжжя, Енергодару, Полог, Вільнянська, селищ Якимівки, Веселе та Запорізького району. Саме вони продемонстрували найкращу підготовку серед школярів, які взяли участь у відбіркових етапах.

Протягом 2-х днів юні рятувальники змагалися в подоланні пожежно-рятувальної смуги, зони техногенної аварії, рятувальні роботи з висотної будівлі та надання першої медичної допомоги потерпілому. А на завершення – агітаційно-презентаційний конкурс та естрадне представлення команд, на якому учні "Запорізької Січі" були першими. Вони продемонстрували підготовлені заздалегідь стінні газети, фото- та відеоматеріали. А також ця команда стала кращою на етапах надання першої медичної долікарської допомоги потерпілому та транспортування постраждалого на ношах із підручних засобів на етапі «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища». Команда НВК «Гармонія» з міста Енергодар стала кращою в етапах «Рятувальні роботи у зоні техногенної аварії» і «Бойове розгортання та гасіння пожежі». Крім того, особисту першість на змаганнях за звання «Міс-рятувальник» та «Містер-рятувальник» вибороли Іванкіна Дар’я та Макухін Петро, учні НВК "Запорізька Січ".

За підсумками змагань, перші два місця зайняли учні команд навчально-виховного комплексу "Запорізька Січ". Третє місце посіла команда НВК «Гармонія». Переможці за традицією отримали кубки, медалі, грамоти та цінні подарунки Всеукраїнського громадського дитячого руху "Школа безпеки". А команда-переможець здобула право представляти Запоріжжя на Всеукраїнському етапі збору-змагань, який відбудеться в липні у місті Яремче Івано-Франківської області.

Організаторами заходу стали Головне облуправління МНС, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області, управління освіти і науки й управління у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької ОДА.

Центр пропаганди ГУМНС у Запорізькій області.
 Події 
 Новини