Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:174
Пожеж:108
Врятовано осіб:5
Врятовано будівель:39
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


26.10.2013

Київ: рятувальники провели урок безпеки для школярів молодших класів (ВІДЕО)

Київські рятувальники у Центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка 25 жовтня провели урок безпеки зі школярами молодших класів однієї зі столичних шкіл. Основною метою цього заходу було навчити дітей основним правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

 

В ході цього заходу діти мали змогу більше дізнатися про мужню професію рятувальника, основні причини виникнення пожеж та як не допустити трагедії.

Також діти дізналися як потрібно себе вести, щоб не трапилося лиха, як діяти при виникненні пожежі.

 

З дітлахами проводилися конкурси та вікторини на знання правил пожежної безпеки. Діти могли особисто відчути себе справжніми рятувальниками, беручи участь в конкурсах на одягання протигазу та бойового одягу. Також рятувальники навчили дітей як правильно користуватися вогнегасником. Для закріплення отриманих знань дітям був продемонстрований мультиплікаційний фільм про правила безпечної поведінки при виникненні пожежі. Наприкінці заходу всі діти отримали пам’ятку для школяра з основними правилами  безпеки життєдіяльності.

 

«Такі заходи, основною метою яких є навчання підростаючого покоління безпеці життєдіяльності, стали вже традиційними. Такі уроки проводяться у цікавій та ігровій формі, тому сподіваємося, що важлива і життєво необхідна інформація дійде до кожної дитини, яка відвідала цей захід», – наголошує начальник Головного управління ДСНС України у м. Києві Андрій Куценко.

 

 

ГУ ДСНС України

у м. Києві

 
 Події 
 Новини