Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:119
Пожеж:102
Врятовано осіб:18
Врятовано будівель:32
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


19.02.2014

Київ: рятувальники ліквідовують пожежу і рятують людей в Будинку профспілок - вже врятовано 41 людину (Оновлено на 6:00)

Вночі з 18 на 19 лютого виникла пожежа у будівлі за адресою Майдан Незалежності, 2, де розташовується Будинок профспілок.

 

Через складну ситуацію, що склалася у центрі столиці, під’їзд до будівлі був неможливий. Перші пожежно-рятувальні підрозділи змогли прибути на місце о 1:33 через проїзд по вул. Михайлівській. На момент прибуття перших підрозділів пожежею вже було охоплено з 3 по 9 поверхи будівлі.

 

Станом на 6:00 19 лютого з Будинку профспілок врятовано 30 осіб, котрі знаходилися на 3-9 поверхах будівлі. Проте пошук та рятування людей досі триває. Рятувальникам вдалося винести на ношах 7 людей, а також 4 особи було врятовано за допомогою колінчатого підйомника Bronto.

 

Наразі на місці події працює 20 одиниць основної та спеціальної пожежної техніки й більше 100 чоловік особового складу.

 

Під час гасіння пожежі особовий склад було виведено назовні, адже виникло обрушення конструкцій між 4 та 5 поверхами.

 

Задля ефективнішого гасіння пожежі частина техніки передислоковується з вул. Михайлівської на вул. Хрещатик.

 

Крім того пожежа виникла у купі дров, яка розташована поблизу будинку консерваторії. Рятувальники зі сторони готелю "Україна" подають ствол на захист будівлі. Співробітники консерваторвї власними силами також намагаються гасити полум’я

 

Рятувальники працюють в дуже складних умовах задля порятунку людей та матерільних цінностей. Головне уравління ДСНС у м. Києві звертаєть до усіх, хто знаходиться у центрі столиці, з проханнням не перешкоджати рятувальникам у порятунку людей.

 

ГУ ДСНС України у м. Києві
 Події 
 Новини