Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:173
Пожеж:96
Врятовано осіб:5
Врятовано будівель:34
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


13.05.2014

Миколаїв: рятувальники вивільнили з-під завалів постраждалу жінку, пошук та рятування інших людей триває (ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ ) (ВІДЕО, ФОТО) (ОНОВЛЕНО: станом на 17:30)

 

On-line трансляція рятувальної операції

 

(можливий режим off-line у зв'язку з проведенням "хвилини тиші", під час якої рятувальники виявляють людей, які лишилися під завалами та можуть кликати на допомогу)

 

О 12:55 12 травня по вул. Лазурна 40 у м. Миколаєві стався вибух побутового газу у десятиповерховому 4-х під’їзному житловому будинку, внаслідок якого сталося руйнування несучих конструкцій з 8 по 10 поверхи третього та четвертого під’їздів, у яких проживає 213 мешканців (попередньо  зруйновано 18 квартир та 7 пошкоджено).  Підрозділами оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, що прибули на місце події, терміново евакуйовано 73 мешканці житлового будинку. Врятовано 25 людей.

 

Станом на 11:00 годину 13 травня продовжуються рятувальні роботи щодо пошуку постраждалих та розбирання зруйнованих конструкцій будинку. У зв’язку із загрозою руйнування окремих елементів конструкцій та смертельного травмування людей, які можливо перебувають під уламками будівельних конструкцій, рятувальні роботи проводяться вручну із застосуванням пристрою для пошуку людей під завалами, кінологічного розрахунку та засобів малої механізації.

 

О 10:55 рятувальники вивільнили з-під завалів жінку, яку у ході  проведення робіт по розбиранню завалу у нічний час виявили на рівні сьомого поверху під шаром уламків будівельного сміття.

 

Станом на 18:00 годину 13 травня вилучені тіла 3 загиблих осіб та надана допомога 5 постраждалим. Наразі тривають рятувальні роботи щодо пошуку інших постраждалих та розбирання зруйнованих конструкцій будинку.

 

На місці надзвичайної ситуації цілодобово працює пункт життєзабезпечення на 40 осіб, де постраждалим та свідкам надається психологічна допомога, гаряча їжа. Створено відповідні умови для відпочинку.

 

 

Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій задіяно 120 чоловік особового складу та 20 одиниць спеціальної техніки.

 

 

Координацію заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та проведення аварійно-рятувальних робіт здійснює Штаб на чолі з головою ДСНС України Сергієм Бочковським.

 

Онлайн трансляція рятувальної операції - http://sport.videooko.net/mns.php

 

 

 

 

 

Державна служба України

з надзвичайних ситуацій
 Події 
 Новини