Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:119
Пожеж:102
Врятовано осіб:18
Врятовано будівель:32
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


05.08.2014

Переносний зенітний комплекс ПЗРК “Ігла” вилучили піротехніки ДСНС України у водоймі Слов’янська

Піротехнічні підрозділи ДСНС України обстежують акваторію та територію Слов’янська з метою очищення міста від вибухонебезпечних предметів.

 

Так, за минулу добу група підводного розмінування 1 спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучила з водойми переносний зенітний ракетний комплекс ПЗРК «Ігла». Знахідку виявив старший водолаз-піротехнік Дубровін Сергій Дмитрович. Професіоналізм та пильність  Сергія - прапорщика цивільного захисту  - допомагають йому оперативно виконувати завдання за призначенням. З 2006 року він перебуває  на службі у групі підводного розмінування Міжрегіонального центру швидкого реагування у м. Ромни (Сумська область) і за цей час проявив себе як досвідчений водолаз-піротехнік.

 

Цього ж дня піротехнічною групою 1 СЦШР ДСНС України проводилися роботи щодо розмінування автомобільної дороги біля р. Сіверський Донець за населеним пунктом Піскунівка Донецької області, в ході робіт було виявлено та вилучено протитанкові міни ТМ-62 в кількості 4 од.

 

Крім того, 4 серпня піротехнічними підрозділами ДСНС України виявлено та вилучено 21 одиниць боєприпасів, з них: артилерійських снарядів – 5, мінометних мін – 8, бойових гранат та мін – 4, інших вибухонебезпечних предметів – 4.

 

Піротехніки також виявили та знищили 3 розтяжки з сигнальними ракетами.

 

Всього з початку виконання робіт (з 6 липня 2014 року) виявлено та вилучено 9314 од. боєприпасів, з них: артилерійських снарядів - 497; мінометних мін – 592; бойових гранат та мін - 385; реактивних боєприпасів - 44; інших вибухонебезпечних предметів – 7796.

 

4 серпня також відбулася робоча нарада, пі час якої начальник зведеного загону ДСНС України м. Слов’янськ полковник служби цивільного захисту Кісільов П.С.  заслухав доповіді начальників служб м. Слов’янська про стан об’єктів життєзабезпечення.

 

Піротехнічні підрозділи ДСНС України продовжують працювати також і на території Луганської області. Так, у м. Кремінна було виявлено та вилучено 500 кг пороху. Під час обстеження м. Сєверодонецька, виявлено та знешкоджено 25 т. пороху та 25 мішків селітри. У м. Лисичанську піротехніки знешкодили 150 кг тротилу та 152 кг селітри.

 

 

Прес-служба

ДСНС України
 Події 
 Новини