Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:182
Пожеж:112
Врятовано осіб:9
Врятовано будівель:39
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


12.08.2014

Донецька область: рятувальники здійснюють роботи з ліквідації наслідків спалаху на ПАТ «Шахтоуправління Покровське»

12 серпня 2014 року о 10:28 на ПАТ «Шахтоуправління Покровське» (м. Красноармійськ Донецької області) на 1 ділянці стався спалах газоповітряної суміші на глибині 815 метрів.

 

На момент вибуху в шахті працювало 1572 чоловіка, на аварійній ділянці – 126 чоловік, з яких 19 – опинилися в епіцентрі спалаху.

 

На місце події виїхало 7 відділень гірничорятувальної служби.

 

Станом на 12.00 гірники вийшли на поверхню, загиблих немає. 18 працівників з опіками верхніх дихальних шляхів, термічними та хімічними опіками та отруєнням чадним газом госпіталізовані до лікувальних закладів м. Красноармійськ, Селидове та Демитрів.

 

О 13.10 ще один гірник, який працював на аварійній ділянці, звернувся за медичною допомогою.

 

О 13.25 на поверхню з опіками підняли ще 2 шахтарів у важкому стані.

 

О 13.40 на поверхню підняли ще одного гірника.

 

Всього госпіталізовано 22 особи. З них: 9 – в стані середньої важкості до опікового центру м. Донецьк; 8 – в стані середньої важкості до місцевої лікарні № 3 м. Краматорськ; 3 – в стані середньої важкості до центральної міської лікарні м. Селидове; 2 – у важкому стані до центральної міської лікарні м. Демитров.

 

Наразі тривають підготовчі роботи для залиття аварійної ділянки водою. На шахті працює 4 відділення Державної воєнізованої гірничорятувальної служби Мінвуглепрому. Від Головного управління ДСНС України у Донецькій області залучена мобільно-оперативна група, 1 одиниця техніки, 3 чоловіка особового складу.

 

 Прес-служба

ДСНС України
 Події 
 Новини