Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:174
Пожеж:108
Врятовано осіб:5
Врятовано будівель:39
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


14.08.2014

Гуманітарна допомога від Уряду для жителів Донбасу прямує до місця призначення (ВІДЕО)

О 19:30 14 серпня до міста Старобільська (Луганська область) прибула колона з гуманітарною допомогою, яка вирушила з міста Харкова. Вантажівки з продовольством  та товарами першої необхідності очолював Голова ДСНС України Сергій Бочковський та супроводжували Голова Харківської ОДА Ігор Балута та виконуючий обов’язки Голови Луганської ОДА Ірина Верігіна. У склад колони входять 26 вантажних автомобілів (фур): 18 автомобілів сформувала Харківська область, 2 - Полтавська, 1 - Черкаська, 5 - Міністерство аграрної політики та продовольства України.

 

 Гуманітарна допомога включає в себе: продукти харчування (овочі, крупи, цукор, борошно, соняшникову олію, консерви, мед, чай,), воду, медикаменти, засоби гігієни (памперси, мило, пральні порошки та ін.), а також інші продукти і товари, які потребують жителі Сходу України.

 

“Сьогодні ми доставили таку вкрай необхідну допомогу нашим співвітчизникам. І надалі робитимемо все можливе, аби жителі східних регіонів України відчували нашу підтримку та турботу. Ми передаємо цю допомогу Міжнародному комітету Червоного Хреста і впевнені, що вона потрапить до того, хто дійсно її потребує”, - сказав Сергій Бочковський.

 

Зведений загін Міжрегіонального центру швидкого реагування (м. Ромни, Сумська область) ДСНС України у складі 60 осіб на чолі з  начальником МЦШР ДСНС України полковником служби цивільного захисту Сергієм Біляєвим, який працює на території Старобільська,   розгорнув базу для прийому допомоги та сформував сховища для зберігання продуктів.

 

Наразі рятувальники та логісти Міжнародного комітету Червоного Хреста сортують гуманітарну допомогу по групам товарів. Першочергово до місць призначення відправлять товари, що швидко псуються, зокрема овочі, фрукти. Далі вантажівки під егідою Міжнародного комітету Червоного Хреста попрямують до міст Донбасу.

 

Нагадаємо, за дорученням Уряду України сьогодні вранці, із трьох міст України – Києва, Дніпропетровська та Харкова – відправилася 71 вантажівка з  майже 800 тонами гуманітарної допомоги для жителів Луганщини та Донеччини. Координував доставку вантажу до місця призначення Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

 

 

 

Відел для ЗМІ

 

 

Прес-служба

ДСНС України
 Події 
 Новини