Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:126
Пожеж:112
Врятовано осіб:21
Врятовано будівель:20
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


22.08.2014

Черкаська область: вогнеборці ліквідували загоряння вантажного потягу на залізничній станції «Городище» (ОНОВЛЕНО)

22 серпня о 06:35 на залізничній станції «Городище», за попередніми даними, внаслідок сходу з рейок 20 цистерн, стався розлив нафтопродуктів та загоряння 11 цистерн з локомотивом. Всього у складі потягу перебувало 35 цистерн.

 

До ліквідації пожежі всього залучено 46 одиниць техніки та 230 чоловік, з них від ДСНС України 36 одиниць техніки та 190 чоловік  особового складу. Додатково залучено сили та засоби Київського та Кіровоградського гарнізонів ДСНС України у складі 6 пожежно-рятувальних відділень на автоцистернах та пінний хід. Від Укрзалізниці до ліквідації пожежі залучено 3 пожежних потяги.

 

Пожежа локалізована о 09:50, ліквідована о 10:42. Під час ліквідації загоряння пожежно-рятувальними підрозділами проводилися пінні атаки та захист розташованих поруч будівель та споруд.

 

Координацію дій з ліквідації надзвичайної ситуації безпосередньо на місці здійснює Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій  Сергій Бочковський.

 

Встановлена взаємодія з МВС, Мінінфраструктури та Укрзалізницею щодо недопущення на станцію автомобільного транспорту та місцевих мешканців. На місці працює оперативна група Управління ДСНС України у Черкаській області.

 

Прес-служба

ДСНС України
 Події 
 Новини