Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:119
Пожеж:102
Врятовано осіб:18
Врятовано будівель:32
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


09.10.2014

40 вантажівок гуманітарної допомоги з Німеччини вже розвантажено – Сергій Бочковський

“Починаючи з 7 жовтня, у логістичному центрі поблизу Києва, цілодобово триває розвантаження гуманітарної допомоги від Уряду Німеччини. Вчора ввечері ми вже розвантажили 30 фур. Протягом цієї ночі було розвантажено ще 10 вантажівок. Таким чином, станом на ранок 9 жовтня нам вдалося розвантажити вже 40 вантажівок гуманітарної допомоги. Роботи тривають відповідно до плану: злагоджено та продуктивно”,- повідомив Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

 

Він зазначив, що серед гуманітарної допомоги, яку вже вдалося розвантажити, теплий одяг для тимчасово переміщених осіб, побутова техніка (холодильники, пральні машини), медичне обладнання, ліжка, інші речі першої необхідності.

 

“Наразі у логістичному центрі вже перебувають всі 112 вантажівок. Після їх повного розвантаження буде вирішуватися питання їх подальшого розподілу та перевезення до місць призначення”, - сказав Сергій Бочковський.

 

Нагадаємо, 7 жовтня, о 10:50, 112 вантажівок з гуманітарною допомогою від Уряду Німеччини, перетнули українсько-польський кордон. Допомога для України була надана відповідно до домовленостей між канцлером ФРН Ангелою Меркель та Президентом України Петром Порошенко. 8 жовтня вантажівки з гуманітарною допомогою прибули до логістичного центру неподалік Києва.

 

Прес-служба

ДСНС України
 Події 
 Новини