Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:174
Пожеж:108
Врятовано осіб:5
Врятовано будівель:39
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


06.02.2015

753 людини, у тому числі 81 дитину вивезли сьогодні з міст та селищ Донецької області дякуючи "зеленому коридору" (ВІДЕО)

Сьогодні, 6 лютого, з міста Дебальцево та поруч розташованих населених пунктів – Новогригорівка, Комуна, Миронівське, Красний пахар, а також з Авдіїївки рятувальники ДСНС України, спільно з волонтерами, за підтримки місцевої влади вивезли 753 людини, у тому числі 81 дитину та 3 людей, що не могли самостійно пересуватись.

 

Для вивозу людей було задіяно 25 автобусів, 2 броньованих автомобіля «КрАЗ» та 2 карети швидкої допомоги.

 

Наразі людей доправлено до транзитних пунктів на залізничних вокзалах міст Слов’янськ та Костянтинівка. Укрзалізницею виділено додаткові поїзди і вже сьогодні частина людей безкоштовно буде відправлена до Києва. Перший потяг прийде цієї ночі, інший завтра у першій половині дня. Після остаточного визначення з подальшим переміщенням, людей буде доставлено до інших регіонів України, де їм буде надано тимчасове житло, а також забезпечено допомогу та підтримку у вирішенні соціально-побутових питань.

 

Всього з 28 січня по 6 лютого з міст Авдіївка, Дебальцеве і поруч розташованих населених пунктів вивезено вже 3 985 осіб, з них 804 дитини та 78 осіб, які не можуть самостійно пересуватись.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відео для ЗМІ

 

Прес-служба ДСНС України
 Події 
 Новини