Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:264
Пожеж:119
Врятовано осіб:4
Врятовано будівель:52
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


17.03.2015

Рятувальники ДСНС оперативно організували підключення генераторів електроживлення у резиденції “Межигір’я” для родин-переселенців до моменту поновлення електропостачання

Вчора вранці “Київенерго” за величезні борги відключило від електропостачання резиденцію “Межигір’я”. Внаслідок цього без світла залишилися родини переселенців з АР Крим та Донбасу. А це 15 дорослих та 20 дітлахів. Адже у резиденції розташований Будинок малютки, у якому перебувають новонароджені дітки і найменшому лише два тижня.

 

Родини фактично були позбавлені можливості нормально проживати у резиденції. Саме тому, не чекаючи поки обладміністрація домовиться з “Київенерго”, рятувальники 1 спеціального центру швидкого реагування ДСНС  вчора оперативно організували доставку для переселенців дизельних генераторів для забезпечення будівель світлом.

 

“Ми не могли покинути напризволяще людей, які опинилися заручниками ситуації. Адже ми опікуємося долею кожного переселенця Київщини. Особливо, коли мова йде про маленьких дітей, ніяких затримок тут не повинно бути. Тому було прийнято рішення оперативно доставити генератори, аби організувати подачу електроенергії”, - зазначив начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Володимир Бондаренко.

 

Дизельні генератори були оперативно підключені в першу чергу для забезпечення електропостачанням Будинок малютки. Проте це не вирішувало повністю проблему, оскільки генератори не могли охопити всю необхідну площу освітлення. Саме тому до пізньої ночі тривали переговори з “Київенерго” і на початку третьої години ночі "Київенерго" повністю поновило живлення у “Межигір’ї”.

 

Наразі всі  переселенці забезпечені електроенергією у своїх тимчасових домівках, а Дім малютки функціонує у звичному режимі.

 

Прес-служба

ДСНС України
 Події 
 Новини