Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:119
Пожеж:102
Врятовано осіб:18
Врятовано будівель:32
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


28.04.2015

Київська область: рятувальники ліквідовують пожежу на території спеціального комбінату “Чорнобильська пуща” (СТАНОМ НА 18:00)

28 квітня, о 12 год. 45 хв. до Служби порятунку Київської області надійшло повідомлення про пожежу окремими осередками на трьох лісових кварталах на території спеціального комбінату “Чорнобильська пуща”.

 

До гасіння пожежі залучено 182 чоловіка та 34 одиниці техніки, у тому числі від ДСНС 130 чоловік особового складу та 25 одиниць техніки. Від Держлісагентства залучено 3 автоцистерни, 2 авторозливні станції, 3 трактори з плугами та 52 працівники.

 

Для проведення повітряної розвідки і гасіння осередків пожежі залучено вертоліт Мі-8 з водозливним пристроєм (здійснено 11 скидів), “Єврокоптер” та три пожежні літаки АН-32 П (здійснено 5 скидів).

 

Н місце події працює особовий склад Іванківського, Вишгородського та Бородянського районів Київської області у складі 52 чоловік особового складу та 9 одиниць техніки, 30 чоловік особового складу та 7 одиниць техніки від ГУ ДСНС України у м. Києві.

 

На місці події розгорнуто штаб пожежогасіння, працює мобільна оперативна група на чолі з першим заступником ГУ ДСНС України у Київській області Олександром Ткаченком.

 

Координацію дій з гасіння лісової пожежі здійснює виконуючий обов’язки Голови Зорян Шкіряк.

 

 

Прес-служба

ДСНС України
 Події 
 Новини