Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:264
Пожеж:119
Врятовано осіб:4
Врятовано будівель:52
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


13.06.2015

Микола Чечоткін: Загрози вибуху на нафтобазі немає

Голова ДСНС України Микола Чечоткін заявив, що на території нафтобази загрози вибуху немає. Пожежна техніка знаходиться в готовності, 8 пожежних машин готові приступити до гасіння пожежі, як тільки знизиться до безпечного рівня загроза повторних вихлопів, пожежні приступлять до її ліквідації. Загалом, до ліквідації пожежі зараз залучено 180 рятувальників та 40 одиниць техніки. Піноутворювача для гасіння пожежі достатньо. Наразі зосереджено близько 20 тонн піноутворювача.

Також, очільник ДСНС України зазначив, що стан атмосферного повітря у Києві та Київській області знаходиться в межах норми і що зазначена пожежа на нафтобазі не позначилась на рівні радіаційного фону.

Нагадаємо, що через статистичний розряд об 11 год. 50 хв. на території нафтобази сталася розгерметизація ємності 900 куб. м., внаслідок чого стався витік пального з подальшим горінням та факельне горіння розташованого поруч резервуару об’ємом 900 куб. м.

Внаслідок цього самозаймання ніхто не постраждав. За словами Миколи Чечоткіна, ситуація цілком контрольована, загрози розповсюдження вогню як на територію нафтобази KLO так і на військову частину відсутня. Працюють три бойові дільниці. Ситуація знаходиться під повним контролем.

 

Прес-служба ДСНС України
 Події 
 Новини