Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:264
Пожеж:119
Врятовано осіб:4
Врятовано будівель:52
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


02.11.2015

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ щодо пожежі на складі Міністерства Оборони України у м. Сватове Луганської області станом на 07.00 год. 2 листопада 2015 року

Станом на 06:00 год. у м. Сватове на 100% відновлено водопостачання, електропостачання та газопостачання у житловому секторі міста.

 

За минулу ніч осередків тління та горіння на території складу зафіксовано не було. Вибухів теж не відбувалося.

 

З метою оцінки обстановки та визначення можливих подальших загорянь, протягом ночі на території складу було організоване чергування 2 пожежних танків.

 

Продовжують функціонувати три польові кухні та 3 намети для організації обігріву та життєзабезпечення місцевого населеня та особового складу.

 

На теперішній час на пункти обігріву ДСНС звернулися за допомогою 820 чоловік (впродовж ночі звернулось 40 чол.).

 

Піротехнічними групами ДСНС України (14 піротехнічними розрахунками загальною кількістю 75 чол. та 27 од. техніки) обстеженно 14 секторів на предмет виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, залишилось обстежити сектор №7.

 

Оперативним штабом від місцевого населення отримано 216 заявок щодо виявлення вибухонебезпечних предметів з яких виконано 195.

 

Головним управлінням ДСНС у Луганській області виготовлено 1 тис. пам’яток щодо дій населення під час виявлення вибухо-небезпечних предметів, проводиться робота з їх розповсюдження. Також серед керівного складу установ та організацій міста розповсюджено брошури з розширеною інформацією про мінну небезпеку. На місцевому радіо періодично транслюються відповідні вказівки та застереження.

 

Внаслідок вибухів загинуло дві особи (1 військовий та 1 цивільний) та постраждало 16 чол. (12 військових та 4 цивільних).

 

На місці події працює оперативна група ДСНС.
 Події 
 Новини