Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:174
Пожеж:108
Врятовано осіб:5
Врятовано будівель:39
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


10.01.2016

Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків ситуації, що склалася на території України у зв'язку із ускладненням погодних умов (станом на 10 січня)

Протягом першого тижня нового року по всій території України спостерігалося ускладнення погодних умов, обумовлені пониженням температурних показників повітря, інтенсивними опадами, хуртовиною і поривами вітру.

 

З метою реагування на ситуацію, що склалася, запобіганню випадкам переохолодження та обмороження людей, Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з місцевими органами влади проведено комплекс заходів щодо облаштування пунктів обігріву.

 

Станом на 10 січня в державі функціонує 3 тис. 341 пункт обігріву, в якому надано допомогу 34 тис. 768 громадянам. У 191 мобільному пункті обігріву ДСНС надано допомогу понад 28 тис. громадян.

 

На випадок пониження температурних показників повітря, за зверненнями місцевих органів влади, ДСНС може додатково облаштувати 150 мобільних пунктів обігріву.

 

За інформацією Міненерговугілля через налипання мокрого снігу та обледеніння ліній електропередач 7 та 8 січня сталося знеструмлення населених пунктів у Одеській, Донецькій, Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській, Черкаській та Миколаївській областях.

 

Протягом 9 січня відновлено електропостачання 114 населених пунктів у семи областях, а саме: Полтавська – 52, Кіровоградська – 38, Одеська – 9, Миколаївська – 7, Черкаська – 6, Дніпропетровська – 1, Донецька – 1.

 

Станом на 10 січня залишаються знеструмленими 28 населених пунктів у двох областях: Полтавська - 20, Одеська -8.

 

До відновлення енергопостачання населених пунктів залучені бригади обленерго.

 

Крім того, формуваннями ДСНС починаючи з 6 січня вивільнено 228 транспортних засобів із заторів, спричинених сніговими заметами, евакуйовано та вивільнено 361 людину з автодоріг (вивільнено із снігових заметів), для чого залучено 427 чоловік особового складу та 127 одиниць техніки.

 

Щоденно на цілодобовому чергуванні знаходиться близько 7 тис. чоловік особового складу та 2 тис. одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки.

 

У разі ускладнення ситуації в ДСНС передбачено посилення сил і засобів до 15 тис. чоловік особового складу і 4 тис. одиниць техніки.

 

ДСНС України звертається до водіїв з проханням без необхідності не виїжджати на дороги через погіршення з 11 січня погодних умов, а в разі необхідності мати при собі запас паливо-мастильних матеріалів та запас їжі.

 

 

Прес-служба

ДСНС України
 Події 
 Новини