Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:174
Пожеж:108
Врятовано осіб:5
Врятовано будівель:39
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


17.01.2016

Миколаївська область: засідання штабу по негоді

Оперативний штаб переведений в цілодобовий режим роботи, засідання будуть проводиться кожні 2-3 години. Це дасть можливість моніторити ситуацію по всій області і оперативно реагувати на надзвичайні ситуації. «У надзвичайній ситуації штаб - це одне оперативне управління, немає різниці між районом або містом, місцевим самоврядуванням і виконавчою владою - забезпечити безперебійну роботу всіх служб - наше завдання», - сказав Микола Романчук.

З метою забезпечення безпеки руху та недопущення заторів автотранспорту при ліквідації наслідків негоди, прийнято рішення про закриття руху автотранспорту на всіх автодорогах загального користування Миколаївської області.

Працівники відділу превентивної діяльності територіальних підрозділів ГУ НП в Миколаївській області несуть службу і обмежують в'їзд в область попереджаючи водіїв про негоду.

1. а / д М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ»: км 55 - с. Коблеве (на кордоні з Одеською областю) км 127 - м. Миколаїв км 170 - с. Шевченкове (на кордоні з Херсонською областю)

2. а / д Н-11 «Дніпропетровськ-Миколаїв (через Кривий Ріг)»: км 225 - м. Новий Буг; км 265 - м. Баштанка; км 319 - в'їзд в м.Миколаїв.

3. а / д Р-55 «Одеса-Вознесенськ-Н.Буг» перетин з а / д Т-15-10 (Арбузинка-Єланець Н.Одеса) км 117 м. Веселинове

4. а / д Р-06 «Ульянівка-Миколаїв (через Вознесенськ)»: км 59 - м. Первомайськ (у напрямку Кіровоградської області); км 111 - м. Южноукраїнськ; км 135, 145 - м. Вознесенськ; км 193 - м. Нова Одеса;

5. а / д Т-15-13 «Нечаяне-Кам'янка-Очаків) перетин з а / д Т-15-07 (Миколаїв-Парутине-Очаків)

6. а / д Т-15-13 (Калинівка-Снігурівка- Березнігувате) км44 + 450м

7. а / д Т-15-05 (Снігурівка-Антонівка) км 0

8. а / д Т-15-06 (Миколаїв-Доманівка-Берізки) перетин з а / д М-13 (Кіровоград-Платонове)

9. а / д Р-75 (КПП «Тимкове» -Балта-Первомайськ-Олександрівка) км 86.

Водіям транспортних засобів пропонується зупинись в найближчих містах і селах, не створюючи перешкод для роботи снігоочисної техніки

Чи не штатні ситуації склалися в районі села Троїцьке на трасі Р-06 і в районі села Мар'янка Н-14. Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Олександр Антощук така ситуація склалася через людський фактор, деякі водії проігнорували повідомлення про перекриття доріг.

Прийнято рішення транспортні засоби розмістити на стоянках поки не закінчиться негода.

За словами начальника Головного управління ДСНС в Миколаївській області Максима Грицаєнка по області створено 5 мобільних груп, а також на допомогу рятувальникам готові прийти військові та нацгвардійці. Час пік снігових заметів буде спостерігатися після обіду.

Під час засідання штабу було ухвалено рішення на авто та залізничних вокзалах в обласному центрі організувати пункти тимчасового перебування, де б могли розташуватися пасажири, які не можуть виїхати через негоду. При необхідності такі ж пункти будуть організовані і в інших містах обласного значення.

7 мобільних бригад «Миколаївобленерго» працює у Веселинівському, Врадіївському, Арбузинському та Миколаївському районах.

Так само штаб порекомендував керівникам районів та міст розглянути можливість про закритих навчальних закладів на час негоди.

Інформація оновлюється

 

    ГУ ДСНС України у

Миколаївській області
 Події 
 Новини