Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:182
Пожеж:112
Врятовано осіб:9
Врятовано будівель:39
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


18.01.2016

Інформація щодо негоди на території України (станом на 08:00 18 січня)

Протягом доби у 6 областях продовжуються опади у вигляді снігу та сильного снігу, а саме: - Дніпропетровській,  Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській та Харківській. Температура повітря у цих областях від 3 до 12 градусів морозу. Висота снігового покриву у Миколаївській та Одеській областях близько 30 см, в інших регіонах до 15 см. Опади у вигляді дощу зафіксовано у Херсонській області. Температура повітря 1 градус морозу.

 

За даними Укравтодору стан проїзду на дорогах державного значення забезпечено, окрім Миколаївської, Кіровоградської, Одеської та Дніпропетровської областей, де внаслідок погіршення погодних умов (інтенсивні опади у вигляді снігу) введено попереджувальні заходи, щодо недопущення аварійних ситуацій та виникнення заторів у вигляді обмеження та заборони руху автотранспортних засобів у період складних погодних умов, а саме:

Миколаївська областьзаборона руху автомобільного транспорту на дорогах загального користування області.

Одеська областьобмеження та заборона руху транспортних засобів на дорогах загального користування області.

Кіровоградська областьзаборона руху вантажних автомобілів та пасажирського транспорту на автодорогах області.

Дніпропетровська область – заборона руху всіх видів транспорту на автодорогах державного значення.

 

Підрозділами ДСНС організовано чергування техніки підвищеної прохідності на основних автошляхах держави.

Протягом доби надано допомогу у вивільненні 313 автотранспортних засобів та надано допомогу 434 особам: Одеська обл. – 181 од. (230 осіб), Миколаївська обл. – 63 од. (89 осіб), Кіровоградська обл. – 33 од. (71 особа), Харківська обл. – 27 од. (30 осіб), Полтавська обл. – 9 од. (14 осіб).

 

Силами ДСНС у Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях вивільнені з снігових заметів автотранспортні засоби доправлялись до стаціонарних пунктів обігріву (автозаправочні комплекси, магазини, тощо) для відстою та обігріву людей.

 

На автодорогах Миколаївської та Одеської областей функціонує 10 пересувних мобільних пунктів обігріву ДСНС України.

 

У зв’язку з погіршенням погодних умов Миколаївською обласною державною адміністрацією було видано розпорядження про визнання вихідними днями 18 та 19 січня.

 

Крім того, внаслідок несприятливих погодних умов (пориви вітру 15-20 м/с), через спрацювання систем захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 138 населених пунктів у п’яти областях, а саме: Миколаївська – 47 н.п., Херсонська – 42 н.п., Одеська – 29 н.п., Дніпропетровська – 16 н.п., Кіровоградська – 4 н.п. До відновлення енергопостачання залучено бригади обленерго.

 

Внаслідок спрацювання систем захисту ліній електропередач сталося відключення міської котельні, яка забезпечувала опалення у Таврічеському районі м. Херсон. На цей час залишається без опалення понад 20 багатоповерхівок. До відновлення електропостачання залучені бригади обленерго.

 

Відповідно до інформації Українського гідрометцентру 18 січня 2016 року внаслідок переміщення активного південного циклону на території Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Харківської та Сумської областей очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, снігові замети при швидкості вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с; в Приазов'ї, Дніпропетровській та Луганській областях дощ та мокрий сніг, місцями сильні опади, ожеледь і налипання мокрого снігу, на решті території часом сніг. 

 

Температура повітря вночі 18 січня 8-14°, вдень 4-10° морозу, в Приазов'ї вночі близько 0°, вдень 1-6° тепла.

 

 

Прес-служба

ДСНС України
Додатково:

  • Фотоальбом
 Події 
 Новини