Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:126
Пожеж:112
Врятовано осіб:21
Врятовано будівель:20
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


18.01.2016

Харківська область: рятувальники надавали допомогу людям, котрі опинились у складних ситуаціях внаслідок негоди (станом на 09:00 18 січня)

Протягом доби 17 січня в Харківській області спостерігались опади у вигляді снігу. В м. Харкові та Харківській області заторів на дорогах та відключення електропостачання не було.

 

З метою надання допомоги людям, котрі опинились у складних ситуаціях внаслідок негоди, підрозділи ДСНС Харківщини здійснили 29 виїздів, з них 16 у Харкові.

 

Так, рятувальники вилучили зі снігових заметів 16 автомобілів швидкої медичної допомоги, котрі прямували на виклики до хворих, ще у 3-х випадках було прийнято рішення про транспортування лікарів швидкої до місця виклику рятувальною технікою.

 

Один з подібних випадків трапився у Валківському районі області. 18 січня, о 03:41  до районного відділу ДСНС звернувся лікар бригади швидкої допомоги, що прямувала до селища Шарівка на допомогу хворому, в якого трапився інсульт. Швидка на базі автомобіля «Peugeot», з’їхавши з автошляху «Київ-Харків» на дорогу до селища Шарівка, зіштовхнулась із перешкодою, яку не змогла подолати. Попереду був затяжний підйом зі сніговими заметами. Рятувальники прибули на допомогу до лікарів на рятувальному автомобілі підвищеної прохідності «ЗІЛ 131», пересадили до нього лікаря та попрямували до хворого. Подолавши відстань у 3 км, рятувальний автомобіль дістався до місця призначення. Але виявилось, що хворому була потрібна негайна госпіталізація і зробити це було можливо лише спеціальним автомобілем швидкої. Тоді рятувальники повернулись до медичного автомобіля, взяли його на буксир та доставили до місця, де мешкав хворий. Потім на буксирі рятувальники доставили карету швидкої разом із ним до автошляху «Київ-Харків», звідки швидка самостійно змогла рушити далі до центральної районної лікарні у м. Валки.

 

17 січня, о 20:52 рятувальники надали допомогу кареті швидкої допомоги виїхати із лісового масиву, де розташований табір «Ромашка», в якому мешкають тимчасово перемішені особи із зони АТО. Лікарі надавали допомогу жінці-переселенці на 38-му тижні вагітності, але потім не змогли виїхати через великі перемети. Рятувальники розчистили дорогу та відбуксирували швидку до Білгородського шосе.

 

Окрім цього, рятувальники надали допомогу 10 водіям легкових автомобілів виїхати зі снігових заметів.

 

Ситуація знаходиться на постійному контролі керівництва Головного управління ДСНС у Харківській області.

 

ГУ ДСНС України

у Харківській області
 Події 
 Новини