Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:132
Пожеж:77
Врятовано осіб:2
Врятовано будівель:24
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


24.01.2016

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ щодо ліквідації наслідків ускладнення погодних умов в окремих областях України (станом на 7:00 год. 24 січня) (температура повітря станом на 14 год. 24 січня, стан проїзду на шляхах України станом на 6 год. 24 січня)

Протягом 17 - 19 січня через територію України (у Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській та Херсонській областях) проходив активний циклон, обумовлений сильними снігопадами, хуртовинами, поривами вітру до 30 м/с, випадіння опадів, якого перевищили місячну норму опадів у середньому в 1,5 рази. 20 січня активний циклон покинув межі України. Протягом 23 січня на території України спостерігалися місцями опади у вигляді невеликого снігу.

 

Станом на 7 год. 24 січня в країні без істотних опадів. Температура повітря 9-17 морозу, в західних областях та на півдні Одещини 6-10 морозу.


За даними Укравтодору на території країни заторів немає.

Відновлено рух автомобільного транспорту на дорогах державного та регіонального значення у Дніпропетровській, Кіровоградській, Одеській та Миколаївській областях.

 

На окремих ділянках доріг в Одеській та Миколаївській областях місцями організовано реверсний рух:

Одеська область

М-15 Одеса – Рені (на Бухарест);

 

Миколаївська область

М-13 Кіровоград-Платонове (на Кишинів);

 

На дорогах місцевого значення ускладнено проїзд до 29 населених пунктів у трьох областях, а саме: Миколаївська - 19, Одеська - 9, Дніпропетровська - 1.

 

Підрозділами ДСНС в даних областях в цілодобовому режимі організовано чергування техніки підвищеної прохідності на основних автошляхах Держави для оперативного вивільнення людей із транспортних засобів, які потрапили в снігові перемети, їх транспортування до пунктів обігріву, найближчих населених пунктів.

 

З початку ускладнення погодних умов надано допомогу у вивільнені 3 тис. 481

автотранспортному засобу (за добу 51) та надано допомогу 6 тис. 546 особам (за добу 100).

 

Протягом 23 січня аварійними бригадами обленерго проводилися роботи по відновленню електропостачання населених пунктів, які були знеструмлені в період з 17 по 19 січня внаслідок складних погодних умов (пориви вітру, налипання снігу та обледеніння), через спрацювання систем захисту ліній електропередач.

 

Станом на 8 год. 24 січня залишаються знеструмленими 9 населених пунктів у Херсонській області.

 

До відновлення енергопостачання населених пунктів залучені бригади обленерго. Силами ДСНС протягом доби надавалась допомога у доставці бригад обленерго до важкодоступних місць для проведення робіт з відновлення пошкоджених ліній електропередач.

 

Всього до ліквідації наслідків негоди залучено 945 чол. та 360 од. техніки, у тому числі: від ДСНС – 139 чол. і 41 од. техніки, від Укравтодору – 527 чол. і 231 од. техніки та від Укренерго – 279 чол. та 88 од. техніки.

 

Відповідно до інформації Українського гідрометцентру 24 січня вдень в Україні без істотних опадів, лише у більшості західних областей невеликий сніг. Вранці місцями туман. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, у західних областях південно-західний 5-10 м/с. Температура 9-14 морозу, в західних областях та на півдні Одещини 1-6 морозу. По Києву та області без істотних опадів. Вранці місцями туман. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-8 м/с. Температура 9-14, у Києві 10 морозу.

 

Висота снігового покриву по території країни станом на 8 год. 24 січня

 

Температура повітря станом на 14 год. 24 січня

 

Стан проїзду на шляхах України станом на 6 год. 24 січня

 

Прес-служба

ДСНС України
Додатково:

 Події 
 Новини