Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:173
Пожеж:96
Врятовано осіб:5
Врятовано будівель:34
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту


19.02.2016

Полтавська область: на відірваній крижині опинилося близько 150 рибалок (ОНОВЛЕНО)

19 лютого, о 16 год. до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення від місцевого жителя про те, що в акваторії Кременчуцького водосховища, поблизу с. Пронозівка Глобинського району на відстані близько 500 метрів від берегової лінії, на відірваній крижині знаходяться приблизно 150 рибалок.

 

До місця події направлено 1 відділення Державного пожежно-рятувального посту № 6 з човном «Арго», аероглісер Комунальної установи «Кременчуцька водолазно – рятувальна станція» «Патруль АРС-1203Д» у складі 3 чоловік, КУ «Рятувально-водолазна служба Полтавської обласної ради» та спільно з органами самоврядування організовані рятувальні роботи місцевими рибалками на човнах.

 

В ході організації рятувальних робіт близько 100 рибалок покинули крижину самостійно, в подальшому за допомогою човнів місцевих рибалок з крижини було знято близько 50 рибалок. Медичної допомоги вони не потребували.

 

Також було встановлено, що на даній крижині поблизу с. Мозоліївка Глобинського району (відстань від с. Пронозівка – 5 км.), знаходиться близько 20 рибалок, на рятування яких перенаправлено аероглісер Комунальної установи «Кременчуцька водолазно – рятувальна станція» «Патруль АРС-1203Д». Але зі слів даних рибалок, які виходять на мобільний зв'язок, встановлено, що від допомоги вони відмовляються і не бажають залишати місце риболовлі.

 

Під час обстеження акваторії у напрямку с. Мозоліївка було виявлено 8 рибалок, з яких 4 після проведеної з ними роз’яснювальної роботи, погодились покинути крижину та були доставлені на берег співробітниками ДСНС та 4 рибалки відмовились від транспортування їх  до берегової лінії.

 

На місці події працювало: від ГУ ДСНС у Полтавській області – 12 чол. особового складу та 3 од. техніки, від Комунальної установи «Кременчуцька водолазно – рятувальна станція» - 4 чол. особового складу та 2 од. техніки, від органів місцевого самоврядування - 3 чол., 1 од. техніки, від ГУ Національної поліції в Полтавській області 1 чол. особового складу, 1 од. техніки.

 

Контроль за ходом виконання робіт здійснювала оперативна група ГУ ДСНС України у Полтавській області на чолі з начальником Головного управління.

 

 

ГУ ДСНС України

у Полтавській області
 Події 
 Новини