Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:207
Пожеж:175
Врятовано осіб:14
Врятовано будівель:68
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту

Останні новини
25.10.2014 20:49
Попередження про пориви північно-східного вітру 15-20 м/с
26 жовтня у південній частині та на Донеччині пориви північно-східного вітру 15-20 м/с, в Криму місцями 25 м/с.; на дорогах більшості західних, центральних областей, на півночі Одещини та Миколаївщини місцями ожеледиця.
36270
25.10.2014 13:58
Рятувальники закликають дотримуватись правил безпечної експлуатації електрообігрівачів та електропобутових приладів
Статистика свідчить, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях. У поточному році на території України в житловому секторі сталося 26493 пожежі. Їх аналіз свідчить, що значна частка займань виникає через порушення правил пожежної безпеки і несправність електрообігрівачів, електромережі та електропобутових приладів. Варто зазначити, що із настанням холодів громадяни активно починають користуватися електрообігрівачами, але нехтування правилами їх експлуатації може призвести до непоправного.
36267
25.10.2014 10:57
Харків: в університеті ДСНС України практичні психологи з різних регіонів України отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації та сертифікат
З 20 по 25 жовтня в Національному університеті цивільного захисту України проходили курси підвищення кваліфікації практичні психологи ДСНС України з 11 регіонів нашої держави.
Як зазначила начальник кафедри прикладної психології університету полковник служби цивільного захисту Ліна Перелигіна, на курсах слухачі ознайомились із психологічними особливостями професійної діяльності спеціалізованих формувань аварійно-рятувальних підрозділів: водолазних, кінологічних, кінських пошуково-рятувальних формувань, а також працівників чергово-диспетчерської служби екстреного виклику ДСНС України. Удосконалили свої знання з надання психологічної допомоги дітям та підліткам в умовах надзвичайних ситуацій, а також первинної долікарської допомоги на рівні європейських стандартів.
36265
24.10.2014 16:53
Чернівці: рятувальники зустрілися з румунськими колегами у рамках міжнародної співпраці
Управління ДСНС України у Чернівецькій області активно долучилося до участі у реалізації проектів програм прикордонного співробітництва, метою яких є убезпечення людей від можливих наслідків надзвичайних ситуацій. Так, 21 жовтня представники Управління ДСНС України у Чернівецькій області у складі робочої групи здійснили поїздку в Бухарест, Румунія, у рамках міжнародного проекту «Україна – Румунія 2014-2020». Окрім України та Румунії, у зустрічі взяли участь і представники Європейського Союзу.
36264
24.10.2014 16:46
Херсонські рятувальники взяли участь у святі «Абетка безпеки»
24 жовтня у торгово-розважальному центрі міста Херсон відбулося свято для дітей «Абетка безпеки». Організатором заходу виступив Херсонський обласний благодійний фонд «Допомога дітям», який організовує допомогу дітям, які знаходяться на лікуванні в дитячій лікарні після дорожньо-транспортної пригоди.
36263
24.10.2014 16:42
Близько 7,5 тисяч рятувальників та 2 тисяч одиниць спецтехніки ДСНС України гарантуватимуть безпеку громадян під час виборів до Верховної Ради України
У зв’язку з проведенням 26 жовтня в Україні позачергових виборів народних депутатів до Верховної Ради України, з 25 по 27 жовтня органи управління та формування системи ДСНС України переводяться на посилений режим чергування. Безпосередньо у день виборів на виборчих дільницях на чергуванні перебуватиме 4,5 тисяч осіб особового складу та 2 тисячі одиниць спецтехніки ДСНС України. Ще 3 тисячі осіб здійснюватимуть патрулювання у населених пунктах України. Рятувальники пильнуватимуть пожежну безпеку на виборчих дільницях та забезпечуватимуть оперативне реагування на надзвичайні ситуації у разі їх виникнення.
36260
24.10.2014 12:23
Команда Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України посіла I місце у фінальних іграх першості з міні-футболу
Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України - підрозділ, працівники якого завжди першими готові допомогти кожному, хто потрапив у біду. Вони віддано, за покликом серця, а не за наказом, разом із начальником Центру Сергієм Біляєвим, вирушили на звільнені території Донбасу відновлювати життєдіяльність зруйнованих міст та сіл. Навіть свист куль не зупинив рятувальників, коли вони доставляли гуманітарну допомогу для людей. Жителі Лисичанська Луганської області називають їх "рятувальним спецназом" та щиро дякують за підтримку та допомогу у відбудові міста.
36258
24.10.2014 11:51
Хмельницький: рятувальники закликають дотримуватись правил безпечної експлуатації електрообігрівачів та електропобутових приладів
Статистика свідчить, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях. У поточному році на Хмельниччині в житловому секторі сталося понад 500 пожеж. Їх аналіз свідчить, що значна частка займань виникає через порушення правил пожежної безпеки і несправність електрообігрівачів, електропроводки та електропобутових приладів. Варто зазначити, що із настанням холодів громадяни активно починають користуватися електрообігрівачами, але нехтування правилами їх експлуатації може призвести до непоправного.
36256
24.10.2014 11:02
Фахівці Львівського університету ДСНС навчають дітей основам безпеки життєдіяльності
Представник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Дмитро Кобилкин взяв участь у зйомці телепроекту «Перегони». В рамках програми, вихованці установ дитячо-юнацьких молодіжних клубів змагаються у різноманітних спортивних естафетах. Окрім конкурсів, діти можуть відвідати майстер-класи з основ цивільного захисту, самозахисту, надання першої медичної допомоги тощо.
36255
24.10.2014 10:41
Тернопільська область: відпрацьовано взаємодію між екстреними службами в процесі надання невідкладної медичної, психологічної та психіатричної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації техногенного характеру
23 жовтня фахівці психологічної та медичної служби Управління ДСНС України у Тернопільській області спільно з представниками обласного Центру медицини катастроф, медичної служби УМВС України в Тернопільській області, рятувальниками та працівниками міліції, взяли участь у науково-практичній конференції, що відбулась під егідою Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології на базі кафедри психіатрії Тернопільського державного медичного Університету імені Горбачевського. На заході також були присутні представники Всеукраїнського центру судово-медичної експертизи (м. Харків).
36254
24.10.2014 10:13
Полтавська область: рятувальники навчали учнів професійно-технічного училища правилам безпеки життєдіяльності
Днями співробітники Карлівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області для учнів професійно-технічного училища №50 провели профілактичну лекцію на тему «Радіаційна безпека і захист населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій».
36250
24.10.2014 09:06
Рівне: в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники завітали в гості до учнів місцевої школи
В рамках Тижня безпеки життєдіяльності співробітники Служби порятунку завітали в гості до школярів 15-ї загальноосвітньої школи міста Рівне, щоб роз’яснити дітлахам правила безпечної життєдіяльності та нагадати про важливість їх дотримання.
36249
24.10.2014 09:02
Дніпропетровська область: вогнеборці довели свій професіоналізм під час подолання «вогняної смуги»
23 жовтня 3 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провів планову службову підготовку особового складу до роботи в екстремальних умовах. Метою заходу стало подолання «вогняної смуги», яка є одним з етапів психологічної підготовки пожежних-рятувальників.
23.10.2014 18:00
Одеський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу ДСНС України та відмовив в задоволенні позовних вимог Володимира Боделана
Вчора, 22 жовтня, Одеським апеляційним адміністративним судом задоволено апеляційну скаргу Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Скасовано рішення Одеського окружного адміністративного суду, відмовлено в задоволенні позовних вимог про скасування наказів про звільнення з посади та оголошення догани Володимиру Боделану (колишньому начальнику Головного управління ДСНС України в Одеській області).
23.10.2014 17:48
Попередження про сильний вітер у Києві та Київській області
24 жовтня вночі пориви вітру 15-18 м/с.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» ... 858
Категорія:
Порядок:
Зворотнiй хронологiчний
Хронологiчний
Дата З:
Дата ПО:
Знайдено: 12859Архів новин
 Події 
 Новини