Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:129
Пожеж:96
Врятовано осіб:4
Врятовано будівель:47
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту
Останні новини
38630
01.04.2015 17:34
Зорян Шкіряк: “Не словом, а ділом покажемо оновлення підходів до реалізації поставлених перед нами завдань”
Сьогодні, 1 квітня, під головування виконуючого обов’язки очільника ДСНС Зоряна Шкіряка відбулася апаратна нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів Служби. У ході наради було обговорені основні питання щодо оперативного та злагодженого реагування на надзвичайні ситуації по всій території України, цивільного захисту та діяльності підрозділів ДСНС на сході країни.
38629
01.04.2015 17:28
Черкаська область: педагоги з учнями долучилися до питань цивільного захисту
1 квітня керівництвом Смілянської загальноосвітньої школи №1 в межах Тижня цивільного захисту спільно з співробітниками Державної пожежно-рятувальної частини №12 були проведені практичні заходи з відпрацюванням питань цивільного захисту за планами реагування на надзвичайні ситуації з залученням об’єктових формувань та сил цивільного захисту міста Сміла.
38628
01.04.2015 17:22
Хмельницька область: на території національного університету відбулось комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту
1 квітня у Хмельницькому національному університеті відбулось комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту. Участь у тренуванні взяли представники органів влади, ГУ ДСНС, УМВС, Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС, Управління Служби безпеки, а також професорсько-викладацький склад та студенти навчального закладу.
38625
01.04.2015 15:57
Одеська область: рятувальники провели профілактичний семінар з працівниками центру соціального обслуговування щодо правил поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій
31 березня рятувальниками міста Котовськ було проведено профілактичний семінар щодо дій населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру з соціальними працівниками Котовського міського територіального центру соціального обслуговування.
38624
01.04.2015 14:01
Хмельницька область: на території хімічно-небезпечного підприємства відбулися комплексні тактичні навчання
31 березня на території ПП «Ізяславмолпродукт» із особовим складом об’єктових аварійних формувань та оперативних служб району відбулися комплексні тактичні навчання з реагування на надзвичайну ситуацію техногенного характеру.
38622
01.04.2015 12:30
Полтавська область: рятувальники ДСНС провели профілактичні бесіди з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
З метою запобігання виникнення пожеж у побуті, що завдають матеріальних збитків та шкоди здоров’ю громадян, фахівці Головного управління ДСНС України у Полтавській області щодня проводять профілактичні рейди по населеним пунктам краю. Так, днями співробітники ДСНС нагадали мешканцям Гадяцького, Пирятинського, Кременчуцького, Козельщинського районів та м. Полтава основні правила пожежної безпеки, наголосили на неухильному їх дотриманні. Варто зауважити, що така профілактична робота проводиться рятувальниками постійно у всіх районах Полтавщини.
38621
01.04.2015 11:54
Черкаська область: рятувальники спільно з волонтерами нагадали жителям району правила пожежної безпеки (ВІДЕО)
Весняно-літній пожежонебезпечний період характеризується збільшенням кількості пожеж у житловому секторі, домінуючою причиною у цей час є необережне поводження із вогнем. Аби запобігти таким пожежам та попередити їх виникнення у житловому секторі, працівники Управління Державної служби України у Черкаській області постійно проводять комплексні профілактичні відпрацювання житлового сектору, у першу чергу тих населених пунктів, де за останні роки зафіксовано збільшення кількості пожеж. Черговий такий профілактичний захід пройшов 1 квітня у селищі Сорокотяга, Жашківського району.
38607
31.03.2015 16:59
Зорян Шкіряк: “Братні українські та грузинські народи завжди знайдуть спільну мову, взаємну підтримку та взаємодопомогу”
Задля обговорення питань подальшого двостороннього співробітництва між Службами порятунку України та Грузії, сьогодні, 31 березня, виконуючий обов’язки Голови ДСНС України Зорян Шкіряк зустрівся із Звіадом Кацашвілі, директором Агентства з управління надзвичайними ситуаціями МВС Грузії.
“Українські та грузинські народи дійсно є братніми. Ми завжди знайдемо спільну мову, взаємну підтримку та взаємодопомогу. І враховуючи ту ситуацію, що відбувається сьогодні в Україні, ми дуже розраховуємо на ваше надійне плече. Адже для нас підтримка грузинського народу є дуже важливою. Я сподіваюся на справжню чоловічу дружбу між нами, адже переконаний, що чоловік повинен бути воїном. І тільки істинний воїн та захисник своєї батьківщини, матері, дружини, дітей, гідний щирої поваги. Тому я безумовно простягаю вам руку дружби і серце як патріота України та Грузії і хочу запевнити, що ви завжди можете на нас розраховувати і в будь-яку хвилину ми будемо поряд з вами”, - зазначив Зорян Шкіряк.
38605
31.03.2015 15:47
Зорян Шкіряк заявив про перші кадрові рішення в ДСНС України
“Кардинальні зміни у підході до роботи в ДСНС вже почалися. Ми прийняли декілька професійних кадрових рішень щодо Центрального апарату Служби. Так, за погодженням з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим звільнено з посади керівника Департаменту державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту та керівника Управління взаємодії із засобами масової інформації та комунікацій з громадськістю. Крім того, звільнено зі Служби керівника Департаменту персоналу ДСНС, а його першого заступника звільнено з роботи. Відділ власної безпеки та протидії корупції Служби буде реорганізовано і призначено нове керівництво. Найближчим часом відбудуться й інші кадрові зміни, як в Центральному апараті, так і в територіальних структурах ДСНС ”, - сказав виконуючий Голови ДСНС України Зорян Шкіряк.
38604
31.03.2015 14:49
Чернігів: рятувальники надали допомогу 70-річній жінці, яка самотужки не могла вибратись з підвалу
31 березня об 11:55 у м. Чернігові до Служби порятунку "101" зателефонував чоловік з проханням надати допомогу вибратись з підвального приміщення його дружині. Як з’ясувалося, у квартирі на першому поверсі п’ятиповерхівки по вул. 50 років ВЛКСМ до балкону прибудований підвал. 70-річна жінка спустилась в нього, однак, отримавши травму ноги, не змогла самостійно вибратися.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» ... 949
Категорія:
Порядок:
Зворотнiй хронологiчний
Хронологiчний
Дата З:
Дата ПО:
Знайдено: 14225Архів новин
 Події 
 Новини