Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:136
Пожеж:85
Врятовано осіб:2
Врятовано будівель:30
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту
Останні новини
38209
03.03.2015 12:35
Медики Вінницького гарнізону ДСНС надають допомогу постраждалими на сході України
Нині на сході України, крім зведених загонів ДСНС, працюють ще й медичні працівники Служби порятунку. Три медики Головного управління ДСНС України у Вінницькій області надають медичну допомогу військовослужбовцям, особовому складу ДСНС України, а також не відмовляють і звичайним мешканцям м. Краматорськ Донецької області.
38204
03.03.2015 10:05
Зведені загони ДСНС провели розвідку 1500 км. територій східних регіонів для визначення нових маршрутів перевезення людей
Наразі на сході України продовжують працювати дві аварійно-відновлювальні групи рятувальників Міжрегіонального центру швидкого реагування та Мобільного рятувального центру ДСНС. Так, вже більше тижня у Донецькій області працює зведений загін рятувальників Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС на чолі з полковником Сергієм Біляєвим. У першу чергу, вони проводять розвідку територій аби віднайти можливі шляхи безпечного вивезення людей та доставки гуманітарної допомоги у населені пункти.
38203
03.03.2015 09:08
Рятувальники та комунальні служби продовжують відновлювати життєдіяльність зруйнованих міст сходу (ВІДЕО)
Рятувальники та комунальні служби продовжують відновлювати водо-, електро- та газопостачання на звільнених територіях Донецької та Луганської областей. Зокрема, наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи у Донецькій області. Так, у місті Авдіївка рятувальники продовжують відновлювати покрівлю 13 пожежної частини, що була пошкоджена внаслідок обстрілів з боку терористів. Вчора підрозділи ДСНС доставили 149 листів шиферу для ремонту покрівлі. Відновлювальні роботи тривають.
38202
02.03.2015 17:23
Львівська область: у навчальних закладах Львова стартували Дні цивільного захисту
На Львівщині тривають Тижні безпеки життєдіяльності, в рамках яких проходять показові Дні цивільного захисту для керівників середніх загальноосвітніх шкіл у районах Львова.

2 березня рятувальники Головного управління ДСНС України у Львівській області взяли участь у навчаннях з цивільного захисту, що проходили на базі СЗШ № 35.
38200
02.03.2015 16:07
Дніпропетровська область: рятувальники ДСНС навчають громадян правилам безпеки при виявленні вибухівки
2 березня рятувальники 31 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичні бесіди з мешканцям приватного житлового сектору вулиць Лугової та Сучкова міста Новомосковськ щодо дій при надзвичайних ситуаціях. Громадянам роз’яснювали, як поводитися у раз виявлення підозрілих і вибухових пристроїв, як вирізнити замасковано вибухівку та яких заходів треба вжити, аби убезпечити себе та оточуючих від небезпеки.
38199
02.03.2015 15:14
Микола Хорошок – легенда пожежної справи
Іноді трапляється так, що людині від народження долею визначено бути пожежним, лікарем, вчителем. І саме лише у певній сфері вона може повністю реалізувати себе, при цьому навіть не відчувати, що перебуває на роботі. Адже це є сенсом її життя. Сьогодні, 2 березня, 75-річний ювілей святкує людина, яка, мабуть народилася вже у пожежній формі і з палким бажанням допомагати людям. Микола Андрійович Хорошок є дійсно легендою пожежної справи та прикладом для наслідування майбутніми поколіннями рятувальників.
02.03.2015 14:42
Попередження про погіршення погодних умов в Україні
3 березня у південній частині, більшості центральних областей та в карпатському регіоні окремі пориви вітру 15-20 м/с; вночі на Закарпатті та Прикарпатті, вдень у центральних областях місцями сильні опади.
02.03.2015 14:39
Попередження про небезпеку сходу снігових лавин на Закарпатті
2-3 березня, в зв’язку із снігопадами та хуртовинами, у високогір’ї Закарпатської та Івано-Франківської областей утримується небезпека сходу снігових лавин.
38191
02.03.2015 12:00
Рятувальники ДСНС України спільно з комунальними службами відновлюють життєдіяльність населених пунктів сходу
Рятувальники ДСНС та комунальні служби міст та сіл Донецької та Луганської областей постійно проводять аварійно- відновлювальні роботи на територіях, де це наразі є можливим. Такі роботи здійснюються виключно на звільнених від терористів локаціях. Так, протягом останніх днів рятувальники разом з комунальними службами продовжували роботи з відновлення систем життєзабезпечення, тепло-, водо- та газопостачання міст та селищ Луганської та Донецької областей.
38190
02.03.2015 11:34
Понад 11 тисяч людей вже покинули небезпечні території сходу у лютому цього року
Останнім часом рятувальникам та місцевим органам влади не вдається здійснити безпечне переміщення людей з небезпечних територій звичайними автошляхами. Оскільки терористи заміновують дороги та ведуть прицільні обстріли по автобусах з людьми. Саме тому, на даний час, рятувальники вивчають територію Донецької та Луганської областей для визначення, спільно з місцевою владою, нових можливих шляхів як для організації безпечного переміщення людей, так і для доставки гуманітарної допомоги.
38189
02.03.2015 10:41
Більше 40 тонн гуманітарної допомоги доставили рятувальники ДСНС України впродовж двох діб до населених пунктів сходу країни
На сьогоднішній день, окрім завдань по забезпеченню переміщення громадян з небезпечних регіонів на сході України, проведення обстеження та розмінування звільнених територій, проведення робіт по відновленню систем життєзабезпечення міст та селищ Донецької та Луганської областей, на Державну службу з надзвичайних ситуацій покладено завдання організації доставки гуманітарних вантажів для забезпечення потреб населення, що постраждало від дій терористів.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» ... 931
Категорія:
Порядок:
Зворотнiй хронологiчний
Хронологiчний
Дата З:
Дата ПО:
Знайдено: 13965Архів новин
 Події 
 Новини