Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:110
Пожеж:93
Врятовано осіб:7
Врятовано будівель:30
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту

Останні новини
45766
06.02.2016 11:52
Чернівецька область: рятувальники нагадали громадянам про небезпеку відпочинку на тонкій кризі
Працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області постійно здійснюють профілактичні рейди, під час яких спілкуються з громадянами та нагадують їм правила безпеки
45757
06.02.2016 09:37
Від початку року на водоймах України загинуло 30 людей
Впродовж цього тижня по всій території України спостерігається подальше танення та руйнування льодового покриву на водоймах. За таких умов вихід на кригу та риболовля становлять надзвичайну загрозу для життя та здоров’я людей. Проте громадяни здебільшого ігнорують елементарні правила безпеки і продовжують виходити на лід, що і стає причиною трагічних наслідків. Так, з початку року рятувальниками зафіксовано вже 30 випадків загибелі людей на водоймах, з яких 4 дитини.
45755
05.02.2016 18:56
В Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту обрали новий персональний склад науково-технічної ради Інституту
5 лютого в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту під головуванням першого заступника начальника УкрНДІЦЗ Олександра Євдіна, відбулися збори науковців інституту, на яких обирали новий персональний склад науково-технічної ради
45751
05.02.2016 16:45
Кіровоградська область: рятувальники проходять навчання з обслуговування пожежно-технічного озброєння
Від господарського ставлення працівників підрозділів Управління ДСНС до питань ресурсного забезпечення деякою мірою залежить оперативність дій під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних подій. Тож рятувальники відповідально підходять до питань обслуговування пожежно-технічного озброєння, зокрема пожежних рукавів. У кожній пожежно-рятувальній частині є працівники, відповідальні за стан цього спорядження. Наразі для підвищення рівня знань та навиків на рукавній базі Управління ДСНС проводиться спеціальне стажування цих співробітників. Рятувальники, які взяли участь у навчанні, практично відпрацювали питання щодо ремонту, обслуговування та випробування пожежних рукавів та поновили знання стосовно їх утримання.
45750
05.02.2016 16:29
Миколаївська область: фахівці ДСНС розповіли учням п’ятих класів про особливості своєї професії
5 лютого на базі центральної міської бібліотеки Шури Кобера та Віті Хоменко пройшов інформаційний захід із школярами п’ятих класів Муніципального колегіуму ім. Чайки. Фахівці Головного управління ДСНС України у Миколаївській області розповіли хлопцям та дівчатам про особливості професії – рятувальник, ознайомили із повсякденним та бойовим одягом вогнеборців, акцентували увагу на видах вогнегасників та макетах вибухонебезпечних предметів.
45749
05.02.2016 16:12
Рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті (ВІДЕО)
Щодня підрозділи ДСНС України ліквідовують сотні пожеж по всій території країни, значна частка яких виникає саме у житловому секторі. Так, з початку року в Україні виникло 4 тис. 757 пожеж, з яких 3 тис. 447 - у житловому секторі. У 2016 році на пожежах загинула вже 301 особа та постраждало 139 осіб.

Зазвичай причиною виникнення пожеж у житловому секторі є самі люди, які нехтують елементарними правилами пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Недотримання правил експлуатації пічного опалення, паління у ліжку, залишення дітей без нагляду, використання для обігріву помешкань саморобних або несертифікованих електрообігрівачів, перенавантаження електромережі часто призводять до пожеж у побуті.
45748
05.02.2016 15:40
Рівненська область: перевірено готовність органів управління та об’єктових формувань обласної клінічної лікарні до реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ризиками зимового періоду
5 лютого рятувальники Рівненщини спільно з представниками правоохоронних органів, співробітниками Управління Служби безпеки України у Рівненській області провели спільні командно-штабні навчання щодо підвищення злагодженості дій органів управління та сил цивільного захисту обласної клінічної лікарні до реагування на надзвичайні ситуації в зимовий період.
45747
05.02.2016 15:23
м. Київ: рятувальники провели профілактику серед мешканців багатоповерхівок щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті (ВІДЕО)
5 лютого працівники Головного управління ДСНС України у м. Києві спільно з представниками КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району міста Києва» та співробітниками управління праці й соціального захисту населення організували спільний профілактичний рейд по житловим будинкам Подільського району
45746
05.02.2016 14:16
Житомирська область: рятувальники проводять профілактичну роботу з населенням
Співробітники Управління ДСНС України у Житомирській області постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо попередження загибелі та травмування людей в зимовий період. Профілактичні відпрацювання населених пунктів організовуються з метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі, що виникають через необережність самих громадян. Ця діяльність включає в себе проведення роз'яснювальної роботи серед населення з пожежної безпеки та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, поширення серед населення пам'яток та інших наочних посібників.
45745
05.02.2016 14:10
Черкаська область: психологи Управління взяли участь у заході з вирішення проблем учасників АТО
У Черкаську область після демобілізації із зони АТО, вже повернулось багато бійців. Серед них є й рятувальники, які виконували спеціальні завдання керівництва військового штабу. Усім їм належить звикати до мирного життя, і нажаль вирішувати багато проблем, і не лише соціального, а й психологічного характеру.
45744
05.02.2016 14:06
Львівська область: відбувся навчальний збір керівного складу цивільного захисту області (ВІДЕО)
5 лютого, у Львові, на державному підприємстві «Арена Львів» відбувся навчальний збір керівного складу цивільного захисту Львівської області з підведення підсумків роботи Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за 2015 рік з проведенням показових навчань з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
45743
05.02.2016 13:56
Донецька область: рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу
У зв’язку з підвищенням температури повітря льодовий покрив на водоймах області стає дедалі тоншим та ламкішим. У цей час виходити на нього вкрай небезпечно, проте багато людей нехтують запобіжними заходами і попередженнями, виходять на тонкий лід, ризикуючи своїми життям та здоров’ям. Аби запобігти загибелі людей на льоду, співробітники Головного управління ДСНС України у Донецькій області проводять серед населення профілактично-роз’яснювальну роботу щодо небезпеки виходу на кригу в періоди потепління.
45742
05.02.2016 13:14
Рівненська область: рятувальники роз’яснили селянам, як не допустити виникнення пожеж у власному житлі
5 лютого працівники Гощанського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області та рятувальники 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини провели профілактичне відпрацювання населених пунктів Дроздівської сільської ради Гощанського району, де нещодавно сталася пожежа із загибеллю людини
45740
05.02.2016 11:41
Волинська область: рятувальники продовжують роботу щодо запобігання пожежам в житлі
5 лютого співробітники Ковельського міськрайвідділу та рятувальники ДПРП-21 смт Голоби УДСНС України у Волинській області спільно з працівниками сільської ради та соціальними працівниками провели комплексне відпрацювання населених пунктів на території Дрозднівської сільської ради.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» ... 1167
Категорія:
Порядок:
Зворотнiй хронологiчний
Хронологiчний
Дата З:
Дата ПО:
Знайдено: 17504Архів новин
 Події 
 Новини