Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:286
Пожеж:262
Врятовано осіб:6
Врятовано будівель:59
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту

Останні новини
36356
31.10.2014 12:34
У Національному університеті цивільного захисту України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Забезпечення пожежної та техногенної безпеки»
30-31 жовтня у Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків) пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Забезпечення пожежної та техногенної безпеки». У заході прийняло майже 200 науковців, 30 установ та організації з України, а також Німеччини, із них - 22 доктори наук та професори, 110 кандидатів наук, доцентів та старших наукових співробітників, провідних вчених з різних регіонів України у сфері пожежної та техногенної безпеки.
36352
31.10.2014 11:34
Дніпропетровська область: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з мешканцями приватних секторів м. Дніпропетровськ щодо дотримання правил безпеки
Аби убезпечити мешканців приватного сектору від пожеж, зменшити ризик трагічних випадків, співробітниками 8 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області проводяться комплексні профілактичні роботи з населенням. Цього тижня рейдові заходи відбулись в районі житлових масивів Парус, Діївка-1 та Діївка-2 міста Дніпропетровськ, де спостерігається збільшення випадків загорянь.
36351
31.10.2014 11:22
У Тернопільській області створені належні умови для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО (ВІДЕО)
30 жовтня директор Департаменту державного нагляду та контролю підполковник служби цивільного захисту Олександр Максименко перевірив роботу регіонального штабу з надання допомоги людям, що прибувають з тимчасово окупованих територій, а також з районів проведення антитерористичної операції. Під час робочої поїздки, Олександр Максименко проінспектував діяльність Штабу, відвідав місця тимчасового поселення громадян зі східних регіонів України.
36350
31.10.2014 10:40
Микола Чечоткін: Всі люди, які перебувають у Одеській області, проживають у теплих приміщеннях, забезпечені зимовим одягом, речами першої необхідності (ВІДЕО)
На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського керівний склад ДСНС України здійснюють робочі поїздки до регіонів країни, з метою перевірки діяльності регіонального штабу щодо надання допомоги жителям зі Сходу України в осінньо-зимовий період.
30 жовтня до Одеської області прибув директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Микола Чечоткін, який ознайомився з роботою відповідних служб міста та області, а також перевірив санаторно-курортні заклади, де проживають люди зі Сходу України та АР Крим.
31.10.2014 09:21
Попередження про туман у західній частині України
Вранці 31 жовтня у західній частині туман, видимість 200-500 м.
36347
30.10.2014 19:03
На Закарпатті пройшли триденні командно-штабні навчання з питань ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру
З 28 жовтня розпочалися триденні командно-штабні навчання підрозділів ГУ ДСНС у Закарпатській області та органів місцевого самоврядування.

Навчання проходили в чотири етапи, де рятувальники ДСНС спільно з органами влади та представниками служб життєзабезпечення краю відпрацьовували актуальні питання щодо взаємодії служб по ліквідації можливих надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.
30.10.2014 18:29
Проінспектовано роботу органів і підрозділів ДСНС України на території Донецької та Луганської областей
28-29 жовтня за доручення Голови ДСНС України проведено інспектування роботи органів і підрозділів ДСНС України на території Донецької та Луганської областей робочою групою на чалі з першим заступником Голови Анатолієм Бойко.
36345
30.10.2014 17:53
Волинська область: у Ковелі працівники Служби порятунку «101» навчали дітей правилам пожежної безпеки
Вчора, 29 жовтня, у державній пожежно-рятувальній частині №4 міста Ковеля у рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники ДСНС України організували пізнавально-профілактичний захід для учнів загальноосвітньої школи села Скулин Ковельського району.
36344
30.10.2014 17:30
Вінницька область: рятувальники ДСНС провели командно-штабні навчання з ліквідації аварії у котельні (ВІДЕО)
30 жовтня у Вінниці відбулися командно-штабні навчання щодо злагоджених дій підрозділів ДСНС України у Вінницькій області та органів місцевого самоврядування під час ліквідації аварії на одному з об’єктів життєзабезпечення – вибух у котельні.
36343
30.10.2014 17:27
Ефективність роботи підрозділів ДСНС України залежить від рішучих кроків їх “господарів”: яскравим прикладом цього є діяльність полтавського гарнізону, “господар” якого докладає всіх зусиль заради безпеки жителів краю – Сергій Бочковський
Одним із пріоритетних завдань Державної служби України з надзвичайних ситуацій є ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій різного ступеня складності та порятунок людських життів. З настанням осінньо-зимового періоду, рятувальники особливо ретельно готуються не лише до оперативного реагування на пожежі, але й до боротьби з несприятливими погодними умовами. Керівництво Служби постійно контролює та перевіряє рівень підготовки підрозділів ДСНС України до дій за призначенням в холодну пору року.
Сьогодні, 30 жовтня Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський особисто проінспектував готовність підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС до виконання дій за призначенням у осінньо-зимовий період.
36342
30.10.2014 15:28
"Темпи, з якими Запоріжжя готується до монтажу транзитного містечка, задовольняють нас за строками та обсягами роботи" – Василь Стоєцький (ВІДЕО)
Державна служба України з надзвичайних ситуацій постійно контролює процес будівництва транзитних містечок у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях для тимчасового проживання у них внутрішньо переміщених осіб. Житлові модулі для їх спорудження виділив для України Уряд Німеччини.
Так, 30 жовтня заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Василь Стоєцький з робочим візитом прибув до Запоріжжя аби особисто перевірити роботу, що проводиться на ділянці для спорудження транзитного містечка.
36341
30.10.2014 15:15
Миколаїв: рятувальники в черговий раз здійснили рейд по житловому сектору аби нагадати жителям правила безпечної поведінки
Порушення правил протипожежної безпеки, неправильне використання електронагрівальних приладів, пічного опалення, паління в будинку, чи навіть у ліжку — ось основні причини пожеж в холодну пору року.
36340
30.10.2014 13:55
Кіровоград: рятувальники провели спільне відпрацювання приватного житлового сектору
Рятувальники Кіровоградщини постійно опікуються питанням безпеки у домівках жителів області. Профілактична робота щодо запобігання виникненню пожеж ведеться постійно, особливо з настанням холодів.
36337
30.10.2014 13:03
Чернівці: рятувальники зустріли родину з Донецька та допомогли їй облаштуватися на новому місці
Нещодавно на залізничний вокзал міста Чернівці з Донецька прибула жінка з сином. На вокзалі їх одразу зустріли співробітники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області. Рятувальники доправили людей в Регіональний штаб Чернівецької області з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції.
36336
30.10.2014 12:55
Мобільно-оперативна група ДСНС України перевірила готовність Черкащини до соціального забезпечення жителів зі Сходу України взимку (ВІДЕО)
У Міжвідомчому координаційному штабі та регіональних штабах ДСНС України триває активна робота щодо вирішення соціальних проблем жителів зі Сходу країни та АР Крим і підготовки до осінньо-зимового періоду. Наразі керівний склад ДСНС України здійснює перевірки регіональних штабів на предмет готовності до зими.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» ... 861
Категорія:
Порядок:
Зворотнiй хронологiчний
Хронологiчний
Дата З:
Дата ПО:
Знайдено: 12904Архів новин
 Події 
 Новини