Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:86
Пожеж:84
Врятовано осіб:0
Врятовано будівель:33
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту
Останні новини
37654
28.01.2015 10:00
Одеська область: рятувальники ДСНС пояснили працівникам органів виконавчої влади правила поведінки, під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким переведено територіальні системи Донецької та Луганської областей у режим надзвичайної ситуації, а інші - у режим підвищеної готовності, рятувальники Одеської області розпочали інформаційно-розснювальну роботу серед представників виконавчих органів влади, з метою інформування про порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.
37652
27.01.2015 21:05
«На сьогоднішній день наше пріоритетне завдання налагодити систему цивільного захисту в країні» - Геннадій Зубко
27 січня 2015 року під головуванням Віце-прем’єр Міністра– Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальногогосподарства, першого заступника Голови Державної комісії з питаньтехногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Геннадія Зубка відбулася оперативна нарада міжвідомчої робочої групи Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Нарада проходила у режимі відеоконференції за участю керівників регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, очільників територіальних органів управлінь ДСНС, а також представників центральних органів виконавчої влади, які входять до складу міжвідомчої робочої групи.
37649
27.01.2015 17:28
Країни Євросоюзу знову надали гуманітарну допомогу Україні (ВІДЕО)
Міжнародна спільнота продовжує надавати Україні гуманітарну допомогу для забезпечення першочергових потреб жителів зі сходу країни. Так, сьогодні, 27 січня, до Дніпропетровської області трьома літаками прибув гуманітарний вантаж, що був сформований країнами Європейського Союзу (Естонія, Латвія, Литва, Словаччина, Фінляндія, Чехія). Гуманітарну допомогу для України супроводжував особисто Комісар ЄС з питань гуманітарної допомоги та реагування на кризи Христос Стиліанідес.
37648
27.01.2015 16:59
Житомирська область: рятувальники ДСНС провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Коростенського району
У зв’язку із різкими змінами погодних умов, збільшується кількість пожеж в приватних будинках. З метою попередження надзвичайних ситуацій та запобіганню загибелі людей, 26 січня було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Коростенського району.
27.01.2015 15:37
Київ: представники регіонального штабу разом з психологами відвідали місця компактного проживання осіб, які перемістились до столиці з районів проведення АТО та тимчасово окупованої території
27 січня представники регіонального штабу разом з психологами Головного управління ДСНС у м. Києві здійснили моніторингові візити по місцях компактного проживання осіб, які перемістились до столиці з районів проведення АТО та тимчасово окупованої території.
37646
27.01.2015 15:26
Київська область: рятувальники ДСНС навчають дітей правилам безпеки життєдіяльності
З метою запобігання травматизму та загибелі дітей у надзвичайних ситуаціях, а також їх виникнення з вини дітей, рятувальники проводять у школах уроки безпеки життєдіяльності. Збереження здоров’я та життя молодого покоління, виховання у дітей культури безпечної поведінки з вогнем – це основне завдання батьків, педагогів та рятувальників.
37645
27.01.2015 14:29
Полтавська область: рятувальники ДСНС здають кров для поранених українських військових, які на Сході країни захищають цілісність держави (ВІДЕО)
Зважаючи на складну ситуацію у східних областях України, рятувальники не залишаються осторонь та докладають максимум зусиль для підтримки та допомоги як мешканцям Донбасу, так і українським військовим та колегам, які виконують завдання за призначенням. Рятувальники Полтавщини 12 разів доставляли гуманітарну допомогу для мешканців Сходу країни, українських військових, які захищають територіальну цілісність України, піротехніків та інженерів ДСНС, що проводять розміновування звільнених територій та відновлюють інфраструктуру населених пунктів.
27.01.2015 14:02
Попередження про несприятливі погодні умови на території України
28 січня у південних, східних та більшості центральних областей місцями туман, видимість 200-500 м, подекуди ожеледь; на дорогах країни, крім південної частини, ожеледиця.
37643
27.01.2015 12:53
Луганська область: рятувальники ДСНС інформують робітників підприємств про правила поведінки під час виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру
Відповідно до рішення Уряду України «Про запровадження режиму надзвичайної ситуації на територіях Донецької та Луганської областей», рятувальники Луганщини спільно з представниками міліції започаткували перші рейди по підприємствам Луганської області з метою інформування населення про порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.
37641
27.01.2015 11:56
Рівненська область: рятувальники ДСНС та мешканці районного центру віддали останню шану загиблому бійцю АТО
27 січня вранці в місті Дубно Рівненської області проводжали загиблого бійця антитерористичної операції В'ячеслава Мельника, який боронив нашу країну у Донецькому аеропорту, в останню путь.
37639
27.01.2015 11:42
Київ: рятувальники ДСНС вчили освітян правилам поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій
26 січня рятувальники Солом’янського району в Київському національному лінгвістичному університеті, що знаходиться на вул. Велика Васильківська, 73, провели лекцію в розширеному засіданні ректорату на тему: «Правила поведінки громадян під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».
37633
27.01.2015 10:09
Рівненська область: рятувальники ДСНС навчають дітей берегти своє життя
27 січня на екскурсію до 1-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне завітали учні першого класу ЗОШ №25. На початку зустрічі співробітники ДСНС розповіли школярам про пожежі та надзвичайні ситуації на території міста, а також випадки травмування дітей внаслідок цих подій. Особлива увага малюків була зосереджена на аналізі прикладів останніх надзвичайних подій, винуватцями яких стали їх однолітки. Після цього, рятувальники наочно продемонстрували присутнім, як слід поводитися при виникненні в квартирі пожежі, та як діяти, щоб врятувати своє життя й допомогти близьким. На завершення бесіди дітям ще раз нагадали про необхідність дотримання правил безпеки при користуванні електричними та нагрівальними приладами.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» ... 909
Категорія:
Порядок:
Зворотнiй хронологiчний
Хронологiчний
Дата З:
Дата ПО:
Знайдено: 13623Архів новин
 Події 
 Новини